1 2
bootstrap slideshow by WOWSlider.com v8.8
"">

بهترین

CgAlley.com

مرجع یادگیری مدلسازی و کسب درامد ارزی

رویاهاتو خودت بساز

گروه پشتیبانی حرفه ای

آموزش مقدماتی تا پیشرفته ی طراحی سایت به همراه صفر تا صد سئو webmaster

آموزش مقدماتی تا پیشرفته ی طراحی سایت به همراه صفر تا صد سئو webmaster

پکیج آموزشی مقدماتی تا پیشرفته ی طراحی سایت به همراه صفر تا صد مباحث سئو به صورت کاملا عملی به علاوه ی دوره ی تامین امنیت وبسایت همه در یک مجموعه!
اهمیت داشتن یک وبسایت زیبا و شیک بر کسی پوشیده نیست و این نیاز روز به روز در بین کسب و کارهای مختلف پررنگ تر از قبل میشود.
اگر فروشگاهی دارید,یک وبسایت فروشگاهی میتواند فروش شما را چند ده برابر کند, اگر به صورت پروژه ای کار میکنید, داشتن یک وبسایت تاثیر معجزه آسایی روی ذهن مشتریان شما دارد,اگر صاحب شرکت هستید,یک وبسایت بی نهایت میتواند روی اعتبار شرکتتان تاثیر بگذارد, اگر کسب و کاری ندارید,داشتن یک وبسایت میتواند برای شما بستر یک شغل پردرامد و عالی باشد.
خلاصه که در هر حرفه ای باشید یا در هیچ حرفه ای نباشید,داشتن وبسایت تغییرات اساسی در زندگی و روند کاری شما ایجاد خواهد کرد.

 

صفر تا صد سئو را یاد بگیرید


علاوه بر اینها اگر شما بخواهید پا را فراتر بگذارید و صرفا به داشتن یک وبسایت راضی نباشید و بخواهید رتبه های بهتر موتور جستو جو همیشه برای شما باشد,نیازمند داشتن دانش سئو هستید که یک علم به نسبت پر هزینه ای هست و دوره های آموزشی حضوری و غیر حضوری آن قیمت های به نسبت بالایی دارند اما یادگیری آن قطعا ارزش صرف ده ها برابر این هزینه ها را قطع به یقین خواهد داشت و اگر شما صفر تا صد سئو را خوب بلد باشید,نتایج معجزه آسای آن را در کسب و کارتان مشاهده خواهید کرد و هزاران برابر مبالغی را که صرف یادگیری علم سئو کردید را میتوانید در مدت کمی کسب کنید.از تامین امنیت وبسایت غافل نشویداما یک نکته ی دیگری که باید مدنظر داشته باشید این است که دیده شدن بیشتر مساویست با ریسک بیشتر حمله به وبسایت شما,و شما برای حل این مشکل ناچارید یا علم تامین امنیت وبسایت را داشته باشید یا با صرف هزینه این مورد را به افرادی که این علم را دارند بسپارید..ساخت و سئو کردن یک وبسایت به همراه تامین امنیت آن چقدر هزینه بر است؟جهت داشتن یک وبسایت مناسب و استاندارد به تنهایی شما مجبور به صرف هزینه های میلیونی خواهید بود. اما این هزینه های وقتی خیلی جدی میشوند که شما بخواهید وبسایت خود را دست یک متخصص سئو بدهید تا این خدمات را برای شما انجام دهد که در این صورت شما مجبورید حد اقل در پایین ترین حد ماهانه 10 میلیون تومان هزینه کنید!
برای مشاهده ی آمارهای دقیق تر به شما عزیزان پیشنهاد میشود که ویدیو معرفی این مجموعه را ببینید.سایت سازهای رایگان چه بلایی سر ما می آورند و قضیه تبلیغات ماهانه 10 میلیون درآمد داشته باشید چیست؟


شاید خیلی از شما بارها و بارها تبلیغات مختلف را در سطح اینستاگرام و یا نت دیده اید با این موضوع که روزانه 10 میلیون تومان,روزانه 5 میلیون و ... دیده باشید و هنوز هم میبینید. و وقتی هم که وارد صفحه این محصولات میشوید هیچ اطلاعاتی از این محصول نمیبینید به جز اراجیفی همچون من تا قبل از خریدن این مجموعه ماهانه حتی هزار تومان هم درامد نداشتم اما با دیدن این مجموعه بنده در مدت کمی توانستم یک ویلای 20 هکتاری همراه با 30 تا مازراتی بخرم و اکنون ماهی 10 میلیارد درامد دارم! این یک روش بسیار خاص است که از آشنای خودم که در فلان کشور اروپاییست یاد گرفتم.
اگر میخواهید صفر تا صد پشت پرده ی همچین تبلیغاتی را بدانید به ویدیو دوم ما در مورد تله ی تبلبغات و سایت سازهای رایگان مراجعه نمایید و رایگان تماشا کنید.
همچنین در این ویدیو شما با ایرادات اساسی سایت سازهای رایگان هم آشنا میشوید,مواردی که حتما باید از آنها اطلاع داشته باشید.بعد از این دوره من چه کارهایی میتوانم انجام بدم؟


شما قادر خواهید بود هر وبسایتی و از هر نوعی(وبلاگی-شرکتی-چند منظوره-فروشگاهی و ...) را به راحتی برای خور و حتی دیگران راه اندازی کنید و درآمدزایی خوبی داشته باشید.

شما به صفر تا صد سئو مسلط هستید و تمام نکاتی را که نیاز دارید بدانید تا وبسایت برتر باشید را میدانید و میتوانید وبسایت خود را به رتبه های عالی برسانید و یا این خدمات را برای دیگران انجام دهید و مبالغ به شدت عالی را دریافت کنید. باور ندارید فقط یک سرچ در مورد درآمد این حوزه در سطح نت انجام دهید.

شما میتوانید صفر تا صد امنیت وبسایتتان را خودتان تامین کنید و نیاز ندارید هزینه ای بابت تامین امنیت وبسایتتان بپردازید. به علاوه باز هم میتوانید این خدمات را برای دیگران انجام داده و کسب درآمد کنید.آیا دوره پس از این 20 ساعت پایان میپذیرد؟خیر این مجموعه مرتب آپدیت میشود و به محض آمدن ابزارها و الگوریتم های جدید, تمامی موارد مو به مو به مجموعه اضافه میشود و تمامی موارد به صورت کاملا عملی بررسی میشوند.
با هر بار انتشار آپدیت جدید قیمت مجموعه افزایش پیدا میکند اما برای عزیزانی که مجموعه را خریداری کرده اند تمامی آپدیت هایی که بعد از خریدشان منتشر میشود,رایگان است و نیاز به پرداخت مبلغ اضافه ای نیستند.


پیشنیازهای این دوره چیست؟


فقط یک عدد سیستم کاملا معمولی! شما نیاز به داشتن هیچ تخصصی در این زمینه از پیش ندارید. شما نیاز به داشتن مهارت کدنویسی به هیچ عنوان ندارید و به صورت خلاصه نیاز شما برای ورود به این دوره تنها یک سیستم کاملا معمولیست.
پیشنهاد ما به شما این است که ویدیو معرفی این دوره را کامل مشاهده کنید تا بیشتر با این موارد آشنا بشوید 

برای دیدن لینک های دانلود لطفا لاگین کنید و یا اگر ثبت نام نکردید ابتدا ثبت نام کنید