1 2
bootstrap slideshow by WOWSlider.com v8.8
"">

بهترین

CgAlley.com

مرجع یادگیری مدلسازی و کسب درامد ارزی

رویاهاتو خودت بساز

گروه پشتیبانی حرفه ای

ساخت پروفایل کاربری حرفه ای در ووردپرس

ساخت پروفایل کاربری حرفه ای در ووردپرس

ساخت یک صفحه ی کاربری حرفه ای به همراه فرم های ثبت نام و ورود شخصی سازی شده و شیک از نیازهای اساسی تمامی دوستانی است که در حوزه ی طراحی وبسایت کار میکنند و این اتفاق بسیار می افتد که ما از تمامی قسمت های قالب خود رضایت داریم اما بخش فرم های ثبت نام و ورود یا قسمت صفحه ی کاربر چنگی به دل نمیزند! خب در این شرایط چه باید کرد؟ آیا باید به کلی قالب وبسایتمان را عوض کنیم فقط برای این یک بخش؟

خوش بختانه نیاز به این کار نیست چرا که افزونه ای حرفه ای و رایگان در اختیار ما هست به نام ultimate member که ما میتوانیم به واسطه ی آن هر مدل فرم ثبت نام و ورود و یا حساب کاربری به بهترین شکل ایجاد کنیم و حتی نحوه ی ثبت نام کاربران در وبسایت خودمان را نیز مدیریت کنیم.

اگر خواستید کاربر با استفاده از کد فعالسازی ارسالی به ایمیل حساب فعال کند یا بعد از ثبت نام به صورت پیش فرض فعال شود و یا حتی فعال شدنش نیاز به تایید مدیریت داشته باشد میتوانید با استفاده از این افزونه به هدف خود برسید.

دوستان این افزونه کاملا رایگان میباشد و شما برای استفاده از آن نیاز به پرداخت هیچ وجهی ندارید.

لازم به ذکر است توضیحات داده شده به شکل تصویری در این صفحه بسیار خلاصه بوده و به شما پیشنهاد میکنیم حتما ویدیوی آموزشی این محصول را در همین صفحه مشاهده نمایید تا به طور کامل کار کردن با این افزونه را یاد بگیرید.

نصب و راه اندازی افزونه ی ultimate member

آموزش افزونه ی ultimate member

همانند تمامی افزونه های دیگر, شما برای نصب و راه اندازی این افزونه صرفا کافیست به بخش افزونه ها در بخش پنل مدیریت بروید و با انتخاب گزینه ی افزودن به لیست افزونه ها وارد شوید و در آنجا اسم افزونه ی ultimate member را سرچ بزنید و پس از مشاهده ی افزونه که در تصویر هم برای شما مشخص کرده ایم, بر روی گزینه ی نصب کلیک کنید و پس از آن گزینه ی فعال کنید را بزنید.

شما همچنین میتوانید این افزونه را از جاهای مختلف دانلود کنید و سپس به صورت بارگزاری افزونه اقدام به نصب نمایید اما این کار را پیشنهاد نمیکنیم چرا که نصب افزونه از طریق خود پنل بسیار امن تر و مطمئن تر خواهد بود و شما میتوانید با خیال راحت از آن استفاده کنید اما افزونه هایی که از جای دیگر تهیه میشود و به صورت دستی بارگزاری میکنید احتمال آلوده بودن آن به ویروس وجود دارد.

نگاه کلی به منوی افزونه ی ساخت پروفایل حرفه ای ultimate member

ساخت صفحه ی کاربری حرفه ای در ووردپرس

بعد از نصب و فعال کردن افزونه ی ultimate member در منوی پنل ادمین شما بخشی به اسم مدیریت کاربران ظاهر میشود که در واقع مربوط به تنظیمات قسمت های مختلف همین افزونه است که توضیح خیلی خلاصه ای در ابتدای کار در مورد قسمت های مختلف این افزونه به شما میدهیم.

1: این قسمت پیشخوان کلی این افزونه هست که اطلاعات کاربران ثبت نام شده و ... را به ما میدهد که خیلی با آن کاری نداریم

2: در این قسمت تنظیمات کلی مربوط به افزونه را انجام میدهیم که جزو بخش های اصلی این افزونه است

3: در این قسمت میتوانیم فرم های ثبت نام,ورود,صفحه کاربری را ویرایش کنیم و یا حتی یک فرم جدید ایجاد کنیم

4: در این قسمت ما میتوانیم برای کاربرانمان نقش ایجاد کنیم و یا نقش هایی که به صورت پیشفرض ایجاد شده اند را سطح دسترسیشان را ویرایش کنیم.

5: در قسمت 5 ما میتوانیم در صورت نیاز افزونه های جانبی مربوط به ultimate member را نصب کنیم.

تنظیمات کلی افزونه ی ساخت پروفایل حرفه ای در ووردپرس ultimate member

افزونه ی ultimate member

با ورود به بخش تنظیمات افزونه ی ultimate member با همچین صفحه ای رو به رو میشویم که باید برای تک تک بخش هایی که گفته شده یک برگه معرفی کنیم و این کار بسیار ساده و راحت میباشد کافیست به قسمت برگه ها رفته و روی افزودن برگه ی جدید بزنید و برای مثال عنوان برگه را ثبت نام بنویسید و بدون اینکه در برگه محتوایی بنویسید روی انتشار کلیک کنید و سپس به این قسمت آمده و برگه ی ثبت نام را از لیست برگه هایتان در جلوی لیبل ثبت نام انتخاب کنید و برای باقی برگه ها نیز به همین صورت عمل کنید.

آموزش صفر تا صد افزونه ی ultimate member

در تب بعدی در قسمت کاربران همانطور که مشاهده میکنید میتوانید تنظیمات مختلف را برای کاربران سایتتان فعال و یا غیر فعال نمایید.

نکته: اگر میخواهید کاربرانتان در موقع ثبت نام برای انتخاب رمز عبور خیلی اذیت نشوند, گزینه ی نیازمند به رمز عبور قوی را دقت کنید که غیر فعال باشد.

آموزش افزونه ی ultimate member

در این قسمت نیز تنظیمات حساب کاربری را انجام میدهید و اینجا هم یک گزینه مربوط به رمز عبور قوی وجود دارد که میتوانید بر حسب سلیقه ی خودتان آن را فعال یا غیر فعال بگذارید.

دقت کنید گزینه ی پاک کردن حساب کاربری نیز غیرفعال باشد تا کاربر نتواند حسابش را خودش پاک کند.

در تب ایمیل شما میتوانید مشخص کنید که در چه زمان هایی برای کاربرانتان ایمیل ارسال شود و یا حتی متن ایمیل را شخصی سازی کنید. همچنین در قسمت پایین همین صفحه شما میتوانید مشخص کنید که از چه ایمیلی به کاربرانتان ایمیل ارسال شود که حتما توجه داشته باشید ایمیل هاست باشد و ایمیل شخصی وارد نکنید.

در تصویر قسمتی که با شماره یک مشخص شده مربوط به تنظیم کردن هر کدام از بخش های ایمیل است میتوانید با انتخاب آن ایمیل مربوط به همان قسمت را ویرایش کنید.

آموزش ساخت فرم ثبت نام و ورود حرفه ای در ووردپرس

در این قسمت شما میتوانید ظاهر کلی مربوط به فرم های خودتان را ویرایش نمایید

افزونه ی ultimate member در ووردپرس

در قسمت فرم ها شما میتوانید فرم های خود را ویرایش کنید و فیلد های بیشتری به آن اضافه کنید یا کم کنید و یا یک فرم جدید بسازید.

در قسمتی که با شماره ی 2 مشخص شده شرت کدهای مربوط به هر فرم را میبینید.

شما باید شرت کد هر فرم را در صفحه ی مربوط به خورش کپی کنید. برای مثال شرت کد مربوط به فرم ثبت نام را در برگه ی ثبت نام خود کپی کنید تا فرم مربوطه در آنجا نمایش پیدا کند.

اموزش افزونه ی ultimate member در ووردپرس

در بخش نقش کابران میتوانید برای کاربرانتان نقش مشخص کنید و دسترسی های هر نقش را ویرایش کنید.

دوستان دقت کنید که توضیحات داده شده در مورد این افزونه بسیار خلاصه بود و اگر شما تمایل دارید با چزئیات کامل . به شکل کاملا عملی کار با تمام بخش های این افزونه را یاد بگیرید,آموزش یک ساعته ی مربوط به این افزونه را مشاهده نمایید تا به صورت کامل کار کردن با تمام بخش های آن را فرا بگیرید.

و همچنین اگر تمایل داشتید صفر تا صد سئو کردن وبسایت را به همراه صفر تا صد طراحی سایت را با تمام مباحث امنیتی وبسایت را فقط ئر یک مجموعه یاد بگیرید,میتوانید روی مجموعه ی وبمستر حساب کنید

جهت یادگیری سایر افزونه ها به مقاله ی آموزش تمامی افزونه های ووردپرس ما مراجعه فرمایید

برای دیدن لینک های دانلود لطفا لاگین کنید و یا اگر ثبت نام نکردید ابتدا ثبت نام کنید