1 2
bootstrap slideshow by WOWSlider.com v8.8
"">

بهترین

CgAlley.com

مرجع یادگیری مدلسازی و کسب درامد ارزی

رویاهاتو خودت بساز

گروه پشتیبانی حرفه ای

آموزش مقدماتی تا پیشرفته ی html-css

آموزش مقدماتی تا پیشرفته ی html-css

این دوره برای هنرجویان وبمستر رایگان است لذا اگر از هنرجویان این دوره هستید اقدام به خرید این دور نکنید و با مدرس خود در تماس باشید

یکی از ملزومات اصلی برای طراحی سایت, داشتن مهارت در htmlو css میباشد.

به عبارتی html و css یک دانش بنیادی و زبان نشانه گذاریست که به وسیله ی آن میتوانید کدهایی را بنویسید که منجر به نمایش یک سری خواص در صفحات وبسایت خواهند شد.

برای تسلط کامل به مقوله ی وب دیزاین اگر زمینه ی کاری شما با وردپرس است یا هر چیز دیگر, بدونید که تسلط کامل بر زبان html و css میتواند انعطاف شما در کارتان را چندین برابر کند و دست شما برای تغییر دادن در بخش های مختلف وبسایتتان باز خواهد شد.

html دقیقا چیست؟

html در واقع مخفف واژه ی hyper text markup language میباشد ودر واقع یک زبان نشانه گذاری متن میباشد.

یک صفحه ی وب به طور معمول  از متون,عکس ها و بخش های متنوعی تشکیل شده است که هر کدام از آن ها به وسیله ی انواع مختلف تگ هایی که html در اختیارتان قرار میدهد درست میشوند و شما با چینش این تگ ها در کنار هم میتوانید صفحات مختلف با ترتیب چینش و دیزاین های متفاوت را به وجود بیاورید.

هر تگ در html معنا و مفهوم خاصی دارد و صفحات آن دارای پسوند htm یا html هستند. شما میتوانید در نرم افزار های مختلفی همچون visual studio,dream weaver,php storm و حتی notepad این صفحات را ایجاد و یا ویرایش نمایید اما استفاده از notepad به علت نداشتن قابلیت خطایابی در کدها پیشنهاد نمیشود و صرفا در شرایطی که شما تسلط کامل روی این زبان داشته باشید میتوانید از آن استفاده کنید.

html و css در واقع یک زبان برنامه نویسی نیست اما به عنوان یک رابط میتواند با زبان های پیشرفته برنامه نویسی مثل php یا asp ارتباط برقرار نماید.

یادگیری صحیح html و css میتواند به صورت مستقیم بر روی سئوی وبسایت شما تاثیر بگذارد چرا که برخی تگها همچون تایتل و دسکریپشن و ... در واقع برای سئو طراحی شده اند و شما اگر از آنها درست استفاده کنید میتوانید صفحات خود را برای موتورهای جست و جو بهینه تر کنید.

css چیست؟

این واژه مخفف cascading style sheets میباشد که جهت صفحه آرایی و زیبا تر کردن صفحات وب استفاده میشود.

به طور کلی ساختار کلی یک صفحه با html درست میشود و سپس با استفاده از css المان های ایجاد شده زیباتر و دارای رنگ و لعاب بیشترخواهند شد همانند متحرک کردن المان ها با دادن انیمیشن,تعویض رنگ ها و تغییر فونت و اندازه ی متون و ...

در این دوره صفر تا صد html و css به شما آموزش داده خواهد شد و پس از به پایان رساندن این دوره شما نیاز به مشاهده ی آموزش دیگری در این رابطه نیستسد.

توجه: نرم افزار استفاده شده در این دوره phpstorm میباشد اما به هیچ عنوان اجباری به استفاده از آن نیست و با هر نرم افزار دیگری در این زمینه میتوانید دوره را دنبال کنید.

دوره هر هفته آپدیت میشود تا اتمام کامل بخش ها...

برای دیدن لینک های دانلود لطفا لاگین کنید و یا اگر ثبت نام نکردید ابتدا ثبت نام کنید