1 2
bootstrap slideshow by WOWSlider.com v8.8
"">

اهمیت تولید محتوا در Seo

تولید محتوا چیست و اهمیت تولید محتوا در سئو چیست؟

 

آموزش سئو

در ابتدای این مطلب به شما پیشنهاد میکنم اگر از معنی و مفهوم  سئو اطلاع کافی ندارید به مطلب سئو|seo چیست مراجعه بفرمایید.

به تهیه هر نوع مطلب اعم از پوستر, ویدیو, مقاله, آموزش کوتاه برای موضوعی خاص تولید محتوا گفته میشود.

دقت داشته باشید محتوای ارائه شده توسط شما باید کاملا یونیک باشد و در جای دیگری وجود نداشته باشد تا تولید محتوا به حساب بیاید چرا که در آن صورت اگر شما محتوایی را کپی کرده اید و منبع آن را ذکر کرده باشید,شما در واقع بازنشر کننده ی محتوا بوده اید واگر منبع هم ذکر نکرده باشید یک فرد کپی کار هستید که به هیچ عنوان این کار توصیه نمیشود.

تولید محتوا معمولا نه فقط نزد موتورهای جست و جو بلکه در نزد تمامی شبکه های اجتماعی نیز اعتبار بسیار بالایی دارد و فواید بسیاری را برای تولید کنندگان محتوا به همراه دارند.

برای همین است که تقریبا تمامی شرکت هایی که به صورت حرفه ای فعالیت میکنند همیشه افرادی را برای تولید کردن محتوا استخدام میکنند.

تولید کردن محتوا یکی از اقدامات اساسی در سئو کردن یک مطلب چه در سطح شبکه های اجتماعی و چه در سطح گوگل و سایر موتورهای جست و جو به حساب می آید و خیلی از دوستانی که دانش سئو ندارند از اهمیت آن کاملا غافل هستند 

محتوای خوب و بد

 

آموزش seo

در حقیقت چیزی به اسم محتوای بد نداریم به شرط اینکه محتوا کپی نباشد و به قصد گول زدن موتورهای جست و جو با کلمات کلیدی بی ربط و پیاپی پر نشده باشند.

تولید محتوا در هر سطحی خوب است اما ما محتواها را به محتواهای خوب-خیلی خوب-عالی و فوق العاده تقسیم بندی میشوند.

به شکل خلاصه محتوای خوب محتواییست که فردی که دانشی از seo ندارد آن را تولید میکند و توجه زیادی به کلمات کلیدی در سئو و استفاده از تگ ها در جای مناسبشان ندارد اما محتوای فوق العاده محتواییست که یک سئو مستر تولید میکند و بسیار هوشمندانه و ظریف پارامترهای بسیاری را در محتوا رعایت میکند و با یک محتوا میتواند رتبه ی یک وبسایت را به مقدار زیادی جا به جا کند.

 

مضرات کپی کردن مطالب در seo

 

مقدماتی تا پیشرفته ی seo

کپی کردن مطلب بدون ذکر منبع یک کار بسیار نکوهیده در همه جا حساب میشود.

در گذشته موتورهای جست و جو قابلیت تشخیص مطلب کپی را نداشتند و کپی کردن مطالب از سایت ها امری بسیار شایع بود.

اما با عوض شدن الگوریتم های گوگل و پیشرفت روز افزون آنها, موتورهای جست و جو به راحتی مطالب کپی و فیک را از مطالب مفید و تولید شده تشخیص میدهند و برای وبسایت کپی کننده اخطار در نظر میگیرند و با هر بار تکرار اعتبار خود را نزد گوگل بیشتر از دست میدهند, به همین دلیل هم هست که مطالب کپی کمتر شده و وبسایت هایی که از این قضیه اطلاع دارند به هیچ عنوان حاضر نمیشوند اعتبار خود را فدای انتشار چند محتوا بکنند.

جدا از این شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام هم به تازگی طی آپدیت هایی که ارائه دادند مطلب اورجینال را از نسخه ی باز نشر شده ی آن به راحتی تشخیص میدهد و کافیست شما سری به داکیومنت های این اپلیکیشن بزنید و یا به صورت تجربی مدتی به جای باز نشر کردن مطالب, مطالب تولید شده به وسیله ی خودتان را بگذارید تا این قضیه را کاملا درک کنید.

 

اهمیت تولید محتوای منظم در سئو

 

بهترین و کارآمدترین تولید کنندگان محتوا کسانی هستند که به طور خیلی منظم محتوا تولید میکنند.

آیا این به این معنیست که شما روزی چند تا محتوا تولید کنید؟خیر

منظور از تولید کردن منظم محتوا این است که شما اگر قصد دارید هر روز یک مطلب قرار دهید, پس این رویه را تا آخر ادامه دهید و هر روز یک مطلب بگذارید. اگر قرار است هفته ای یک محتوا تولید کنید پس همیشه هفته ای یک بار محتوا بگذارید و به صورت بی نظم عمل نکنید. که مدتی هر روز مطلب بگذارید و بعد یک مدتی هیچ مطلبی نگذارید! پس همیشه روی نظم مطالبتان را قرار دهید.

بهترین محتواها برای سئو چه محتواهایی هستند؟

 

همه چیز در مورد سئو

ویدیو, عکس یا نوشته؟ کدام یک از اینها تاثیرات بهتری برای ما دارند؟

به طور کلی هر چه شما بیشتر و به مدت طولانی تری مخاطب خود را درگیر مطلب خود کنید از نظر موتورهای جست و جو و شبکه های اجتماعی مطلب شما جذاب تر است پس با این حساب رتبه ی اول را به ویدیو اختصاص میدهیم و رتبه ی دوم به یک متن خوب و گیرا و پر و پیمون در اصطلاح و در آخر هم عکس. اما چه قدر عالی میشود که شما از تمامی اینها در یک محتوا استفاده کنید تا مطلب خوب شما به یک محتوای معجزه گر تبدیل بشود.

 

صفر تا صد سئو را به همراه طراحی سایت و مباحث امنیت وبسایت را یک جا و در یک مجموعه یاد بگیرید