خوش آمدید به cgalley.com

مرجع تخصصی آموزش از مبتدی تا ورود به بازار داخل و خارج

پشتیبانــــی قوی افراد در گروه وی آی پی

09197686470

مجموعه ی آموزش مدلسازی لولاگر پلاس

قیمت : 370,000 تومان افزودن به سبد خرید

صفر تا صد آموزش مدلسازی کوچه لولاگر تهران بدون هیچ مدل آماده ای - آموزش تری دی مکس از مقدماتی - نمونه سوالات و جواب آزمون بین المللی وی ری برای کسب مدرک بین المللی همه و همه در یک مجموعه

اگر مجموعه ا ی میخواهید که به فرآیندهای مدلسازی میپردازد و میخواهید جزء به جزء مدلینگ سابدیویژن را در مدلینگ یک بافت شهری از روی بلوپرینت تجربه کنید این مجموعه قطعا به دردتان میخورد .

در این مجموعه آموزش مدلسازی از ابتدا تا انتهای کوچه لولاگر واقع در نوفل لوشاتوی تهران به صورت جزء به جزء با توضیح ابزارهای مدلینگ، مدل میشود و سپس با استفاده از سیستم رویه ای به آن متریال های دینامیک داده شده و رندر روز، عصر و شب گرفته میشود .

شما در کمتر مجموعه ای خواهید دید که طی 48 ساعت یک معماری شهری پیچیده در آن مدل شود و این مجموعه از همان معدود مجموعه هاست . علاوه بر ورک شاپ 48 ساعته مدلینگ کوچه حدود 16 ساعت آموزش تری دی مکس از مقدماتی به بالا تحت عنوان پلاس در این مجموعه هست و همچنین به نمونه سوالات آزمون بین المللی وی ری و جواب هایشان جهت امادگی برای اخذ مدرک VCP از نمایندگی های معتبر Chaos Group در ایران دسترسی خواهید داشت .

به عبارتی شما با این مجموعه به دریایی از اطلاعات دست پیدا خواهید کرد و از تهیه آن پشیمان نمیشوید .

  • مدرس : علیرضا دواری
  • شیوه دریافت پس از پرداخت : به صورت دانلودی و تک کاربره
  • گروه اختصاصی پرسش و پاسخ : دارد

 

ویژگی های محصول :

  • ارسال شده از : pesareBazigsoh در تاریخ : 1398/07/26

    سلام و عرض ادب ببخشید جناب دواری عزیز میشه لطفا مشخصات سیستمی که مدل سازی و رندر این پروژه داخلش انجام شده رو بگین به نظر میاد حجم و دیتیل کار خیلی بالا باشه

کلمات کلیدی


لولاگر پلاس، لولاگر پلاس، مدلسازی معماری، تری دی مکس، وی ری آموزش تری دی مکس آموزش 3dmax آموزش مدلسازی cgalley

محصولات مرتبط